Jezioro1
Twoje miejsce nad Jeziorem Lubowisko
Warstwa nagłówka
Jezioro1
Działki na Kaszubach nad jeziorem
Warstwa nagłówka
Jezioro2
Wspólny teren z linią brzegową
Jezioro1
Otoczenie lasów
Warstwa nagłówka
Jezioro2
Ochrona oszczędności przed inflacją
Jezioro2
Sceneria leśna
Jezioro2
Dziewicza przyroda
Jezioro2
Lokata kapitału
Jezioro2
Miejsce na Twój drugi dom
previous arrow
next arrow

BUY - RELAX - EARN

Houses at Lubowisko Resort are dedicated not only to people who would like to buy a holiday house to spend their vacation in attractive area but also to the ones who would like to combine possessing a second home with an opportunity to let it when they stay home. In the second case, the house will be an investment generating extra income. Irrespective of your motivation to buy a house at Lubowisko Resort we can assure you it will offer amazing holiday time for you, your family or your tenants.

A number of people are interested in renting this type of houses for their holidays because of lower costs, compared to hotel prices. Another reason is that houses are more comfortable than hotel rooms for families. Thanks to ideal location – the central part of Kashubian Lake District and a wide range of facilities available all year round, LUBOWISKO RESORT is an attractive place to visit, which is a significant factor for an investor.
Should you be attracted to the idea of buying and letting a house at LUBOWISKO RESORT there are different ways you can approach the issue. You may choose to let the house using Internet platforms or employing a property manager. You might also leave it to us. To respond to the expectations of our clients we are cooperating with an operator that possesses twenty years of experience in the trade. Together we will manage the property and take care of matters such as cleaning after guest and surveillance.

Every house owner at LUBOWISKO RESORT that will decide to use our operator may be assured that the property will generate income without engaging their time and effort. You can benefit from the investment irrespective of where you live, Tricity, the South of Poland or anywhere in the world. Financial resources generated by the property will cover maintenance costs and will be partly the return on investment.

BUY
AND ENJOY

BUY AND LET
WITH OUR HELP

BUY AND LET
INDEPENDENTLY

Twój azyl
w sercu Kaszub

Instytut Badawczo-Rozwojowy
dr Ewy Dąbrowskiej

W wyodrębnionej części kompleksu powstanie Instytut Badawczo-Rozwojowy dr Ewy Dąbrowskiej, zrealizowany zostanie on pod koniec ostatniego etapu inwestycji. Przedmiotem działalności będą usługi:

 • Zdrowe odżywianie
 • Oczyszczanie organizmu
 • Diety owocowo warzywne
 • Aktywność fizyczna i ruchowa
 • Fizjoterapia, Rehbilitacja
 • Spa i Wellnes

Każdy właściciel domu rekreacyjnego, jak i jego goście będą mieli możliwość skorzystania z oferty tej placówki. Taki dom może być również wykorzystany na potrzeby działalności instytutu. Na podstawie zawartych umów najmu za pośrednictwem operatora jego obsługa odbędzie się bez konieczności angażowania własnego czasu.

Lokalizacja kompleksu LUBOWISKO RESORT w otoczeniu zieleni drzew świerkowych, w bezpośrednim dostępem do jeziora, z dala od stałych zabudowań i dróg szybkiego ruchu zapewnia jego mieszkańcom unikalne warunki klimatyczno-zdrowotne, pozwala cieszyć się pięknem natury i wypocząć z dala od miasta.

To tutaj mieszkańcy będą mogli podejmować aktywność fizyczną wykorzystując infrastrukturę sportową i rekreacyjną występującą na terenie kompleksu. W przyjemnej atmosferze, bez rywalizacji w towarzystwie znajomych i rodziny będzie można uprawiać sporty wodne, jazdę na rowerze, Nordic Walking, zespołową grę w piłkę, uprawiać fitness, ćwiczyć na siłowni zewnętrznej.

NOWE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW WYPOCZYNKU

LUBOWISKO RESORT to wyjątkowy projekt Kompleksu Rekreacyjno – Wypoczynkowego w jednym z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją w unikatowej lokalizacji lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Lubowisko, należącym do Kółka Jezior Raduńskich. To tutaj wypoczynek we własnym domu będzie wyjątkowy i niezapomniany.

LUBOWISKO RESORT to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewni mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego drugiego domu nad jeziorem czy inwestycji na wynajem.

Kompleks obejmuje obszar około 13 hektarów nieruchomości gruntowych, o zróżnicowanej wysokości terenu.

Projekt zagospodarowania terenu obejmuje: zamknięte osiedle całorocznych domów rekreacyjnych wypoczynkowych, wspólną strefę relaksu nad jeziorem, jak i wewnątrz osiedla, obiekt szkoleniowo-badawczy z usługami prozdrowotnymi oraz pełną infrastrukturę: drogowo-chodnikową, kanalizacyjną, elektryczną i wodociągową.

Przyszli mieszkańcy i ich goście będą mogli w pełni korzystać z wszystkich atrakcji i udogodnień kompleksu. Na wyjątkowość oferty wpłynie także możliwość korzystania z usług instytutu na rzecz zdrowia przez cały rok, co zapewni wykorzystanie domów również w chłodniejsze dni. Teren jest porośnięty naturalnym drzewostanem i bezpośrednio graniczy z linią brzegową jeziora. Wykorzystano te niezwykłe warunki terenowe do stworzenia zabudowy o różnej funkcji wzajemnie się uzupełniającej.

Udogodnienia w domkach na Kaszubach

Dostęp do jeziora Lubowisko

Możliwość rekreacji, wędkowania

Otoczenie lasów

Spacery, grzybobrania

Bezpieczeństwo

Osiedle ogrodzone i monitorowane

Wygoda

Utwardzone ciągi pieszo-jezdne

Place zabaw

Dla dzieci

Tereny rekreacyjne

Miejsca do uprawiania sportu, boisko

Miejsca widokowe

Ciąg alejek widokowych nad jeziorem

Wypożyczalnia

sprzętu wodnego, sporty wodne

Zdrowie i uroda

Możliwość korzystania z usług Instytutu Badawczo-Rozwojowego dr Ewy Dąbrowskiej

Kąpiele w jeziorze

Pływanie i nurkowanie

Wiata grilowa

Możliwość grillowania

Siłownia zewnętrzna

Siłownia i fitness

O miejscu, w którym budujemy
domki na Kaszubach

Zabudowa pod osiedle domów rekreacyjnych skupia się głównie nad oczkiem wodnym w centralnej części osiedla, natomiast zabudowę obiektu szkoleniowo-badawczego przewidziano w ustronnej i niezależnej części kompleksu.

Osiedle składać się będzie z 74 domów rekreacyjnych, z których każdy posiada dwa niezależne segmenty i przeznaczony jest nawet dla jednej rodziny. Budowane będą one w pięciu etapach realizacyjnych. Budynki wykonane zostaną w technologii prefabrykowanej, w tzw. masywnej konstrukcji niemieckiej, wykończone w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Do każdego lokalu przynależeć będzie prawo do wyłącznego korzystania z przylegającego terenu wokół budynku o pow. od 200 do 400 m².

Obiekt szkoleniowo-badawczy prowadzony będzie przez znany Instytut Badawczo-Rozwojowy dr Ewy Dąbrowskiej, który oferuje usługi związane ze zdrowiem, sportem, rekreacją i urodą.

To miejsce ma być odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących wysokiej jakości usług związanych z oczyszczaniem ciała i ducha. Ma szansę stać się miejscem całkowicie innym, niż pozostałe ośrodki tego typu w Polsce. Odpowiednia dieta, połączona z zorganizowanym ruchem fizycznym, właściwą diagnostyką organizmu, badania naukowe, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem się, warunki noclegowe w wysokim standardzie to główne cele działalności instytutu.

Mieszkańcy i goście osiedla będą mogli korzystać z tych usług w ramach oferty biznesowej, a domy stanowić mogą doskonałą bazę noclegową na potrzeby tej działalności. Wzajemne uzupełnianie się dwóch funkcji zabudowy kompleksu, daje możliwości do wspólnego działania zarówno dla właściciela domu, jak i dla Instytutu Promocji Zdrowia, pozwoli to zwiększyć efekt współpracy.

Zdjęcia z terenu Lubowisko Resort

PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU

Budzisz się i słyszysz świergot ptaków i szum lasu. Patrzysz na niebieską toń jeziora przedzierającą się przez zielony drzewostan. Początek dnia bez pośpiechu smakuje najlepiej a Ty delektujesz się takim porankiem i wiesz, że może być ich więcej.

DOM, KTÓRY ŁĄCZY TRADYCJĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Kompaktowe rozmiary, trwała i ponadczasowa elewacja budynku oraz nowoczesne rozwiązania techniczne to gwarancja komfortu na długie lata. Budynki zaprojektowano w stylu tradycyjnym, które idealnie wpasowują się w naturalne otoczenie. Producentem domów będzie renomowana firma ECOLOGIQ z Gdańska, gwarantująca wykonanie domów energooszczędnych. Podstawą technologii są innowacyjne, lekkie konstrukcje drewniane charakteryzujące się doskonałymi parametrami termicznymi oraz wysoką wytrzymałością i sztywnością. Domy rekreacyjne spełniają normy przenikalności, takie jak dla budynków jednorodzinnych.

Elementy domu zostaną wykonane z dokładnością 1 mm z drewna klejonego KVH, co gwarantuje niską wilgotność drewna oraz eliminuje niewłaściwą pracę materiału. Zastosowane materiały izolacyjne doskonale zabezpieczają ściany zimą i chronią przed ciepłem poprzez dyfuzyjność przegród zewnętrznych. Głównym materiałem jest wełna drzewna, która jest wdmuchiwana w ściany, dzięki czemu mamy 100% pewność zaizolowania każdej przegrody. Wełna drzewna posiada gęstość 50kg/m³, co eliminuje efekt osiadania izolacji.

Projekt całorocznego domu rekreacyjnego obejmuje dwa niezależne lokale, z których każdy ma ok. 55 m² powierzchni użytkowej. Jego powierzchnia obejmuje pokój wypoczynkowy z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój oraz dwie sypialnie  na poddaszu użytkowym. Z pokoju dziennego wychodzi się poprzez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na niezależny taras, który stanowić będzie dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

 • ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

  przegrody w budynkach drewnianych charakteryzują się niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej, pozwala to obniżyć koszty eksploatacji domu.

 • EKOLOGIA

  zastosowane materiały do budowy domu to certyfikowane materiały izolacyjne z naturalnych włókien drewnianych - materiał przyjazny człowiekowi.

 • ŁATWOŚĆ W PROJEKTOWANIU I PRZEBUDOWY

  dodając kolejne ścianki działowe mamy możliwość nieograniczonego podziału wewnątrz domu.

 • KOMFORT

  dzięki zastosowaniu drewna domy stwarzają korzystny mikroklimat dla użytkowników, który wpływa bardzo korzystnie na zdrowie.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  zastosowane materiały są bardziej odporne na wiatr, wodę i wstrząsy.

Cennik z dnia 10.09.2021r.

Nr_domuPowierzchnia użytkowa domu [m2]Powierzchnia terenów zielonych [m2]Nr miejsca postojowegoCena brutto (dom – standard deweloperski, miejsce postojowe oraz teren zielony)
PARTERPODDASZETEREN_PZT
1.1552661.1403 647 złZOBACZZOBACZZOBACZ
1.2551941.2393 538 złZOBACZZOBACZZOBACZ
2.1552042.1394 942 złZOBACZZOBACZZOBACZ
2.2552032.2394 802 złZOBACZZOBACZZOBACZ
3.1552033.1394 802 złZOBACZZOBACZZOBACZ
3.2552033.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
4.1552024.1REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
4.2552024.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
5.1552015.1REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
5.2552015.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
6.1551783391 292 złZOBACZZOBACZZOBACZ
6.2552876.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
7.1552717.1REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
7.2552067.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
8.1551888.1392 696 złZOBACZZOBACZZOBACZ
8.2551598.2388 624 złZOBACZZOBACZZOBACZ
12.15522212.1397 469 złZOBACZZOBACZZOBACZ
12.25528612.2406 455 złZOBACZZOBACZZOBACZ
13.15518913.1391 994 złZOBACZZOBACZZOBACZ
13.25522913.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
14.15518414.1392 134 złZOBACZZOBACZZOBACZ
14.25518414.2392 134 złZOBACZZOBACZZOBACZ
15.15518615.1392 415 złZOBACZZOBACZZOBACZ
15.25520415.2394 942 złZOBACZZOBACZZOBACZ
16.15524916.1401 260 złZOBACZZOBACZZOBACZ
16.25530016.2408 421 złZOBACZZOBACZZOBACZ
17.15517317.1390 590 złZOBACZZOBACZZOBACZ
17.25531217.2410 105 złZOBACZZOBACZZOBACZ
18.15517618.1391 011 złZOBACZZOBACZZOBACZ
18.2551764391 011 złZOBACZZOBACZZOBACZ
19.1551765391 011 złZOBACZZOBACZZOBACZ
19.25517619.2391 011 złZOBACZZOBACZZOBACZ
20.15517520.1390 871 złZOBACZZOBACZZOBACZ
20.2551756390 871 złZOBACZZOBACZZOBACZ
21.15517121.1REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ
21.25517521.2REZERWACJAZOBACZZOBACZZOBACZ

Do powyższych cen należy doliczyć kwotę w wysokości 6929 złotych brutto za udziały w częściach wspólnych.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Inwestor oferuje do sprzedaży domy w standardzie deweloperskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy szeroką współpracę z firmą NOVA7 i przygotowaliśmy cztery pakiety, na bazie których mogą Państwo wspólnie z projektantem optymalnie zaaranżować własny dom. Oferujemy Państwu szeroką gamę wyposażenia i materiałów wykończeniowych, z bogatym wyborem wzorów i kolorów. Dzięki fachowej wiedzy projektantów firmy NOVA 7 przygotowano 4 warianty wykończenia wnętrz w wersji:  standard „pod klucz”, standard PREMIUM z meblami. Oferowane przez NOVA 7 produkty odpowiadają nowym trendom w aranżacji i projektowaniu wnętrz oraz dostosowane są do wymogów operatora do wynajmu.
Koordynacja wszystkich etapów wykończenia, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, organizację i nadzór nad ekipami budowlanymi oraz zakup materiałów pozwala zaoszczędzić czas Klienta.

Standard ,,pod klucz’’ – oferta skierowana do osób pragnących mieć schludne wykończenie wnętrz i oznacza stan gotowy do zamieszkania wymagający uzupełnienia aranżacji o meble, urządzenia i dodatki.
Standard PREMIUM – odpowiada klasie pięciogwiazdkowego hotelu i pozwoli na spełnienie wysokich wymagań Klienta. Wybierając tę ofertę zagwarantujesz wnętrzom prestiżowy charakter i ergonomię.

PAKIET PREMIUM

USŁUGI

ZAKRES WYPOSAŻENIA

Lokalizacja Lubowisko Resort

UWAGI JAK DOJECHAĆ

Należy kierować się trasą na Kościerzynę i Skorzewo. Od Żukowa drogą krajową nr 20 dojechać do Kościerzyny i wjechać w ulicę Wojska Polskiego, potem na rondzie skręcić w prawo w ulicę Kartuską i kierować się na drogę nr 214 na Stężycę.
W miejscowości Skorzewo skręcić w prawo w ulicę Rekowską i dalej jechać drogą wzdłuż torów a następnie lasem, aż dojedziemy do miejsca LUBOWISKO RESORT. Trzeba uważać jak kieruje Google Mapa – nie należy jechać przez Szymbark i Sikorzyno.

Współrzędne GPS:

54°11’46.1″N 17°59’17.4″E
54.196139, 17.988163

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy LUBOWISKO RESORT położony jest w Skorzewie, w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, niedaleko Stężycy, powiecie kościerskim.

Do LUBOWISKA RESORT można przyjechać pociągiem na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz własnym samochodem. Dojazd własnym transportem z Trójmiasta zajmuje około 60 minut. Do najbliższej stacji PKP jest około 3 kilometrów, a do lotniska w Rębiechowie 1 godzina jazdy samochodem.

Wokół najbliższego Jeziora Lubowisko oraz sąsiadującego z nim Jeziora Dąbrowskiego prowadzą leśne drogi i trasy spacerowe do znanych okolicznych miejscowości: Gołubie, Stężyca i  Szymbark.

Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

ok. 44 km

Pole Golfowe

ok. 23 km

UWAGI JAK DOJECHAĆ

Należy kierować się trasą na Kościerzynę i Skorzewo. Od Żukowa drogą krajową nr 20 dojechać do Kościerzyny i wjechać w ulicę Wojska Polskiego, potem na rondzie skręcić w prawo w ulicę Kartuską i kierować się na drogę nr 214 na Stężycę.
W miejscowości Skorzewo skręcić w prawo w ulicę Rekowską i dalej jechać drogą wzdłuż torów a następnie lasem, aż dojedziemy do miejsca LUBOWISKO RESORT. Trzeba uważać jak kieruje Google Mapa – nie należy jechać przez Szymbark i Sikorzyno.

Współrzędne GPS:

54°11’46.1″N 17°59’17.4″E
54.196139, 17.988163

Walory regionu

„Kaszuby odwiedzisz raz i już zawsze będziesz chciał tu wracać” – przekonują mieszkańcy, a powodów ku temu jest mnóstwo. To jeden z najbogatszych kulturowo regionów w Polsce. Zamieszkują go Kaszubi dumni ze swojego rodowodu, kultywujący regionalne tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie.

 • Bogactwa naturalne

  jeziora, lasy, rzeki

 • Urozmaicona rzeźba terenu

  wysoczyzny morenowe, rynny polodowcowe

 • Kaszubski Park Krajobrazowy

  położenie w obszarze chronionym przyrodniczo

 • Rozpoznawalna kultura i historia kaszubska

  własny język, sztuka ludowa

 • Rozwinięta infrastruktura turystyczna

  baza noclegowa, gastronomiczna, obiekty sportowe i kulinarne

 • Liczne atrakcje turystyczne

  Zabytki, muzea, centrum edukacji

 • Aktywny wypoczynek

  Wędkowanie, stadnina konna, skoki narciarskie i wiele innych

 • Bliskość Trójmiasta

  Około 60 minut samochodem

 • Łatwy dojazd

  przystanek PKM, droga powiatowa, droga wojewódzka

Atrakcje turystyczne regionu

Zabytki Trójmiasta

ok. 54 km

Muzeum Skansen we Wdzydzach Kiszewskich

ok. 26 km

Muzeum Ceramiki Kaszubskiej w Chmielnie

ok. 22 km

Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie

ok. 10 km

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

ok. 12 km

Muzeum Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie

ok. 9 km

Dla aktywnych w okolicy

Wędkowanie

1 km

Stadnina konna

12 km

Trasy Nordic Walking

0,2 km

Stoki narciarskie na górze Wieżyca

12 km

Trasy rowerowe

2 km

Grzybobranie

na miejscu

Kąpielisko gminne

2 km

Spływy kajakowe: Kółko Jezior Raduńskich, Radunia

4 km

Centrum Aktywnego wypoczynku Koszałkowo

12 km

Kontakt
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Osiedle nad Radunią 1, 83-314 Somonino NIP: 589-000-44-01 oraz spółek celowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez PB Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Osiedle nad Radunią 1, 83-314 Somonino NIP: 589-000-44-01 oraz spółek celowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzeniem niniejszej korespondencji mailowej jest Mariusz Czapiewski, przedsiębiorca wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „MARGO” Mariusz Czapiewski Przedsiębiorstwo Budowlane z siedzibą w Somoninie (83-314) przy ul. Osiedle nad Radunią 1, NIP: 5890004401, REGON: 190504316. Informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są na stronie http://www.margopb.pl/rodo/  Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:

  501 505 585  Ilona Walczak

  lub mailowy: 

  ilona.walczak@lubowiskoresort.pl

   

  LUBOWISKO RESORT sp. z o.o.

  81-450 Gdynia, ul. Redłowska 52/9