Unikalne osiedle domów wypoczynkowych
ogrodzone i monitorowane
Położenie nad Jeziorem Lubowisko
w lesie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego
Na terenie osiedla wiele atrakcji
osiedle w pełni zorganizowane
Kup, wypoczywaj, zarabiaj
Inwestuj w nowy trend rynkowy
Twoje miejsce nad Jeziorem Lubowisko
previous arrow
next arrow
Slider

SPRZEDAŻ OD STYCZNIA 2021 ROKU

AZYL W SERCU KASZUB - KUP - WYPOCZYWAJ - ZARABIAJ

Oferta sprzedaży domów przeznaczona jest dla osób, które kupują nieruchomość na własny użytek, by mieć wypoczynkowe lokum w atrakcyjnym miejscu. Inni połączą funkcję second home z zarabianiem na wynajmie w okresach, kiedy sami nie będą w nim przebywać. W tym przypadku zakup domu będzie traktowany jako inwestycja przynosząca dodatkowy dochód. Niezależnie od motywacji – czy nieruchomość będzie pełniła funkcję Twojej własnej oazy wypoczynkowej, czy też postanowisz ją wynajmować – inwestycja LUBOWISKO RESORT spełni obietnicę wyjątkowego urlopu na wyciągnięcie ręki.

Wiele osób jest zainteresowanych wynajmem tego typu domów na czas urlopu, między innymi ze względu na niższe w stosunku do pobytu hotelowego koszty lub wygodę użytkowania przez rodzinę. Dzięki doskonałemu położeniu LUBOWISKA RESORT w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, jak i wielu udogodnieniom na terenie kompleksu dostępnych przez cały rok, oferta pobytowa dla osób wypoczywających będzie atrakcyjna. Dzięki temu zysk dla Inwestora będzie większy.

Wynajem może być realizowany indywidualnie przez właściciela, często za pośrednictwem platform internetowych lub przez profesjonalnego operatora. Osoba, która zakupi dom wakacyjny z myślą o jego wynajmowaniu, nie musi się martwić bieżącym zarządzaniem. Dozór, sprzątanie, poszukiwanie chętnych na noclegi – to wszystko można powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która świadczy kompleksową usługę zarządzania domami. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy współpracę z operatorem z 20-letnim doświadczeniem.

Każdy właściciel domu decydując się na skorzystanie z oferty operatora, niezależnie czy mieszka w Trójmieście czy w innym zakątku Polski lub świata, może liczyć, że nieruchomość będzie pracowała na jego rzecz bez zaangażowania własnego czasu i sił. Środki uzyskane z wynajmu pokryją jego koszty utrzymania i dadzą częściowy zwrot z inwestycji.

KUP I KORZYSTAJ

KUP I WYNAJMIJ

WYNAJMUJ SAMODZIELNIE

Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej

W wyodrębnionej części kompleksu powstanie Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, zrealizowany zostanie on pod koniec ostatniego etapu inwestycji. Przedmiotem działalności będą usługi:

Zdrowe odżywianie
Oczyszczanie organizmu
Diety owocowo warzywne
Aktywność fizyczna i ruchowa
Fizjoterapia
Rehbilitacja
Spa i Wellnes

Każdy właściciel domu wypoczynkowego, jak i jego goście będą mieli możliwość skorzystania z oferty tej placówki. Taki dom może być również wykorzystany na potrzeby działalności instytutu. Na podstawie zawartych umów najmu za pośrednictwem operatora jego obsługa odbędzie się bez konieczności angażowania własnego czasu.

Lokalizacja kompleksu LUBOWISKO RESORT w otoczeniu zieleni drzew świerkowych, w bezpośrednim dostępem do jeziora, z dala od stałych zabudowań i dróg szybkiego ruchu zapewnia jego mieszkańcom unikalne warunki klimatyczno-zdrowotne, pozwala cieszyć się pięknem natury i wypocząć z dala od miasta.

To tutaj mieszkańcy będą mogli podejmować aktywność fizyczną wykorzystując infrastrukturę sportową i rekreacyjną występującą na terenie kompleksu. W przyjemnej atmosferze, bez rywalizacji w towarzystwie znajomych i rodziny będzie można uprawiać sporty wodne, jazdę na rowerze, Nordic Walking, zespołową grę w piłkę, uprawiać fitness, ćwiczyć na siłowni zewnętrznej.

NOWE MIEJSCE DLA MIŁOŚNIKÓW WYPOCZYNKU

LUBOWISKO RESORT to wyjątkowy projekt Kompleksu Rekreacyjno – Wypoczynkowego w jednym z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją w unikatowej lokalizacji lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Lubowisko, należącym do Kółka Jezior Raduńskich. To tutaj wypoczynek we własnym domu będzie wyjątkowy i niezapomniany.

LUBOWISKO RESORT to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewni mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego drugiego domu nad jeziorem czy inwestycji na wynajem.

Kompleks obejmuje obszar około 13 hektarów nieruchomości gruntowych, o zróżnicowanej wysokości terenu.

Projekt zagospodarowania terenu obejmuje: zamknięte osiedle całorocznych domów wypoczynkowych, wspólną strefę relaksu nad jeziorem, jak i wewnątrz osiedla, obiekt szkoleniowo-badawczy z usługami prozdrowotnymi oraz pełną infrastrukturę: drogowo-chodnikową, kanalizacyjną, elektryczną i wodociągową.

Przyszli mieszkańcy i ich goście będą mogli w pełni korzystać z wszystkich atrakcji i udogodnień kompleksu. Na wyjątkowość oferty wpłynie także możliwość korzystania z usług instytutu na rzecz zdrowia przez cały rok, co zapewni wykorzystanie domów również w chłodniejsze dni. Teren jest porośnięty naturalnym drzewostanem i bezpośrednio graniczy z linią brzegową jeziora. Wykorzystano te niezwykłe warunki terenowe do stworzenia zabudowy o różnej funkcji wzajemnie się uzupełniającej.

Udogodnienia w domkach na Kaszubach

Dostęp do jeziora Lubowisko

Możliwość rekreacji, wędkowania

Otoczenie lasów

Osiedle ogrodzone i monitorowane

Utwardzone ciągi pieszo-jezdne

Place zabaw dla dzieci

Teren do rekreacji sportowej, boisko sportowe

Ciąg alejek widokowych nad jeziorem

Wypożyczalnia sprzętu wodnego, sporty wodne

Możliwość korzystania z usług Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej

Możliwość kąpieli w jeziorze

Grillowisko, wiata grillowa

Siłownia i fitness zewnętrzny

Twój azyl w sercu Kaszub

O miejscu, w którym budujemy domki na Kaszubach

Zabudowa pod osiedle domów wypoczynkowych skupia się głównie nad oczkiem wodnym w centralnej części osiedla, natomiast zabudowę obiektu szkoleniowo-badawczego przewidziano w ustronnej i niezależnej części kompleksu.

Osiedle składać się będzie z 74 domów wypoczynkowych, z których każdy posiada dwa niezależne segmenty i przeznaczony jest nawet dla rodziny 6-osobowej. Budowane będą one w pięciu etapach realizacyjnych. Budynki wykonane zostaną w technologii prefabrykowanej, w tzw. masywnej konstrukcji niemieckiej, wykończone w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Do każdego lokalu przynależeć będzie prawo do wyłącznego korzystania z działki o pow. od 200 do 400 m².

Obiekt szkoleniowo-badawczy prowadzony będzie przez znany Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, który oferuje usługi związane ze zdrowiem, sportem, rekreacją i urodą.

To miejsce ma być odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących wysokiej jakości usług związanych z oczyszczaniem ciała i ducha. Ma szansę stać się miejscem całkowicie innym, niż pozostałe ośrodki tego typu w Polsce. Odpowiednia dieta, połączona z zorganizowanym ruchem fizycznym, właściwą diagnostyką organizmu, badania naukowe, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem się, warunki noclegowe w wysokim standardzie to główne cele działalności instytutu.

Mieszkańcy i goście osiedla będą mogli korzystać z tych usług w ramach oferty biznesowej, a domy stanowić mogą doskonałą bazę noclegową na potrzeby tej działalności. Wzajemne uzupełnianie się dwóch funkcji zabudowy kompleksu, daje możliwości do wspólnego działania zarówno dla właściciela domu, jak i dla Instytutu Promocji Zdrowia, pozwoli to zwiększyć efekt współpracy.

Budzisz się i słyszysz
świergot ptaków i szum lasu.
Patrzysz na niebieską toń jeziora
przedzierającą się przez zielony drzewostan.
Początek dnia bez pośpiechu smakuje najlepiej a Ty
delektujesz się takim porankiem i wiesz, że może być ich więcej.

Twój azyl w sercu Kaszub

DOM, KTÓRY ŁĄCZY TRADYCJĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Kompaktowe rozmiary, trwała i ponadczasowa elewacja budynku oraz nowoczesne rozwiązania techniczne to gwarancja komfortu na długie lata. Budynki zaprojektowano w stylu tradycyjnym, które idealnie wpasowują się w naturalne otoczenie. Producentem domów będzie renomowana firma ECOLOQIC z Gdańska, gwarantująca wykonanie domów energooszczędnych. Podstawą technologii są innowacyjne, lekkie konstrukcje drewniane charakteryzujące się doskonałymi parametrami termicznymi oraz wysoką wytrzymałością i sztywnością. Domy wypoczynkowe spełniają normy przenikalności, takie jak dla budynków jednorodzinnych.

Elementy domu zostaną wykonane z dokładnością 1 mm z drewna klejonego KVH, co gwarantuje niską wilgotność drewna oraz eliminuje niewłaściwą pracę materiału. Zastosowane materiały izolacyjne doskonale zabezpieczają ściany zimą i chronią przed ciepłem poprzez dyfuzyjność przegród zewnętrznych. Głównym materiałem jest wełna drzewna, która jest wdmuchiwana w ściany, dzięki czemu mamy 100% pewność zaizolowania każdej przegrody. Wełna drzewna posiada gęstość 50kg/m³, co eliminuje efekt osiadania izolacji.

Projekt całorocznego domu wypoczynkowego obejmuje dwa niezależne lokale, z których każdy ma ok. 55 m² powierzchni użytkowej. Jego powierzchnia obejmuje pokój wypoczynkowy z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój oraz dwie sypialnie  na poddaszu użytkowym. Z pokoju dziennego wychodzi się poprzez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na niezależny taras, który stanowić będzie dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

 • ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

  przegrody w budynkach drewnianych charakteryzują się niskimi współczynnikami przenikalności cieplnej, pozwala to obniżyć koszty eksploatacji domu.

 • EKOLOGIA

  zastosowane materiały do budowy domu to certyfikowane materiały izolacyjne z naturalnych włókien drewnianych - materiał przyjazny człowiekowi.

 • ŁATWOŚĆ W PROJEKTOWANIU I PRZEBUDOWY

  dodając kolejne ścianki działowe mamy możliwość nieograniczonego podziału wewnątrz domu.

 • KOMFORT

  dzięki zastosowaniu drewna domy stwarzają korzystny mikroklimat dla użytkowników, który wpływa bardzo korzystnie na zdrowie.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  zastosowane materiały są bardziej odporne na wiatr, wodę i wstrząsy.

Rzuty kondygnacji

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Inwestor oferuje do sprzedaży domy w trzech wariantach wykończenia wnętrza: deweloperskim, standard „pod klucz”, standard PREMIUM z meblami. Koordynacja wszystkich etapów wykończenia, od projektowania wnętrz, poprzez aranżację, organizację i nadzór nad ekipami budowlanymi oraz zakup materiałów pozwala zaoszczędzić czas Klienta.

Standard ,,pod klucz’’ – oferta skierowana do osób pragnących mieć schludne wykończenie wnętrz i oznacza stan gotowy do zamieszkania wymagający uzupełnienia aranżacji o meble, urządzenia i dodatki.

Standard PREMIUM – odpowiada klasie pięciogwiazdkowego hotelu i pozwoli na spełnienie wysokich wymagań Klienta. Wybierając tę ofertę zagwarantujesz wnętrzom prestiżowy charakter i ergonomię.

PAKIET PREMIUM

USŁUGI:

 • nowoczesny projekt wnętrza wraz z wizualizacjami
 • projekty zabudów
 • zakup chemii budowlanej
 • zakup kompletu materiałów Wykończeniowych
 • zakup pełnego wyposażenia
 • realizacja prac

ZAKRES WYPOSAŻENIA:

 • drzwi wewnętrzne
 • podłogi
 • belki sufitowe POPSTYL
 • wyposażenie łazienki
   • akcesoria łazienkowe
   • kabina prysznicowa
   • armatura
   • płytki

 

 • wyposażenie kuchni
 • meble kuchenne
 • meble
 • oświetlenie

Lokalizacja

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy LUBOWISKO RESORT położony jest w Skorzewie, w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, niedaleko Stężycy, powiecie kościerskim.

Do LUBOWISKA RESORT można przyjechać pociągiem na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz własnym samochodem. Dojazd własnym transportem z Trójmiasta zajmuje około 60 minut. Do najbliższej stacji PKP jest około 3 kilometrów, a do lotniska w Rębiechowie 1 godzina jazdy samochodem.

Wokół najbliższego Jeziora Lubowisko oraz sąsiadującego z nim Jeziora Dąbrowskiego prowadzą leśne drogi i trasy spacerowe do znanych okolicznych miejscowości: Gołubie, Stężyca i  Szymbark.

MAPA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Walory regionu

„Kaszuby odwiedzisz raz i już zawsze będziesz chciał tu wracać” – przekonują mieszkańcy, a powodów ku temu jest mnóstwo. To jeden z najbogatszych kulturowo regionów w Polsce. Zamieszkują go Kaszubi dumni ze swojego rodowodu, kultywujący regionalne tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie.

 • Bogactwa naturalne

  jeziora, lasy, rzeki

 • Urozmaicona rzeźba terenu

  wysoczyzny morenowe, rynny polodowcowe

 • Kaszubski Park Krajobrazowy

  położenie w obszarze chronionym przyrodniczo

 • Rozpoznawalna kultura i historia kaszubska

  własny język, sztuka ludowa

 • Rozwinięta infrastruktura turystyczna

  baza noclegowa, gastronomiczna, obiekty sportowe i kulinarne

 • Liczne atrakcje turystyczne

  Zabytki, muzea, centrum edukacji

 • Aktywny wypoczynek

  Wędkowanie, stadnina konna, skoki narciarskie i wiele innych

 • Bliskość Trójmiasta

  Około 60 minut samochodem

 • Łatwy dojazd

  przystanek PKM, droga powiatowa, droga wojewódzka

 • Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej

  usługi związane ze zdrowiem, sportem, rekreacją i urodą

Atrakcje turystyczne regionu

Zabytki Trójmiasta

ok. 54 km

Muzeum Skansen we Wdzydzach Kiszewskich

ok. 26 km

Muzeum Ceramiki Kaszubskiej w Chmielnie

ok. 22 km

Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie

ok. 10 km

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

ok. 12 km

Muzeum Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie

ok. 9 km

Dla aktywnych w okolicy

Wędkowanie

1 km

Stadnina konna

12 km

Trasy Nordic Walking

0,2 km

Stoki narciarskie na górze Wieżyca

12 km

Trasy rowerowe

2 km

Grzybobranie

na miejscu

Kąpielisko gminne

2 km

Spływy kajakowe: Kółko Jezior Raduńskich, Radunia

4 km

Centrum Aktywnego wypoczynku Koszałkowo

12 km

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu – informacje o warunkach kupna będziemy udzielać od stycznia 2021 roku wg kolejności zgłoszeń.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:

501 505 585  Ilona Walczak

601 628 011  Remigiusz Dróżdż

lub mailowy: 

ilona.walczak@lubowiskoresort.pl

remigiusz.drozdz@lubowiskoresort.pl

Napisz do nas
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia NIP: 589-000-44-01 oraz spółek celowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez PB Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia NIP: 589-000-44-01oraz spółek celowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzeniem niniejszej korespondencji mailowej jest Mariusz Czapiewski, przedsiębiorca wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „MARGO” Mariusz Czapiewski Przedsiębiorstwo Budowlane z siedzibą w Somoninie (83-314) przy ul. Osiedle nad Radunią 1, NIP: 5890004401, REGON: 190504316. Informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są na stronie http://www.margopb.pl/rodo/